Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 900,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
07.03.2019
Eshop změnil provozovatele
Vážení zákazníci, eshop prirodnidetox.cz byl prodán a změnil svého provozovatele. Od 07.03.2019 je již opět v provozu. Všechno prodávané zboží budeme ... číst celé
07.03.2019
Způsoby dopravy a plateb
    Nabízíme expresní doručení balíčků do dvou pracovních dnů (dva pracovní dny ode dne objednání) Kurýrní služba GLS 65 Kč   Česká pošta... číst celé
29.09.2016
Jídelníček před a po zakončení Neera kúry
Máme pro vás nový článek v sekci Rady a návody. Tentokrát na velmi žádané téma Jídelníček před a po zakončení Neera kúry. Určitě Vás napadnou další... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. OTÁZKY A ODPOVĚDI

Časté dotazy k Neera detox


Píšete nám mnoho dotazů k Neera detox kúře a celkovému průběhu detoxikace. Pojďme si objasnit ty nejčastější. Další otázky a odpovědi na vaše dotazy budeme přidávat.

Nenašli jste vaši odpověď? Napište nám na info@prirodnidetox.cz nebo do online chatu. Jsme tu pro Vás!


Neera detox Neera detox zkušenosti


Kde je Neera detox vyráběna?

Je vyráběna ve Švýcarsku firmou Puris AG.

Proč musíme přestat příjmat (jíst) pevnou stravu během Neera detoxu?

Půst je pro detoxikaci velice zásadní. Trávení, vylučování a vstřebávání potravy vyžaduje mnoho energie. Čím více je této energie potřeba, tím více se vytváří metabolického odpadu v těle. Půst uvádí naše tělo do stavu odpočinku a umožňuje tělu očistit se od nahromaděných toxinů, vyléčit se, zregenerovat se a vrátit mu ideální rovnováhu.

Je možné konzumovat jiné nápoje či potraviny?

Jak už bylo zmíněno, je potřeba dodržet půst a konzumovat pouze "tekutou stravu" - nápoj Neera. Ten pokryje základní energetickou dávku, také důležité cukry a minerály, tak abychom mohli během dne běžně fungovat.

K pití je vhodné konzumovat čistou vodu a doplnit 1 - 2 šálky bylinkového čaje. Pití kávy a černých čajů je vhodné se vyhnout. Mohou částečně narušit a zpomalit proces detoxikace a dehydrovat vaše tělo. Pokud je však káva nutná "závislost", omezte ji na maximálně dvě slabé neslazené kávy denně a každý šálek zapijte alespoň dvěmi skleničkami pramenité vody.

Je Neera také hubnoucí kúra a jaké mohu očekávat výsledky?

Ano, jedná se o přirozený, přírodní a bezpečný způsob pro snížení tělesné hmotnosti. Během detoxikace své tělo odlehčíme od nánosů a škodlivin v trávicím traktu, což samo o sobě může znamenat úbytek hmotnosti. Zároveň samozřejmě dochází ke spalování tuků. Nejčastěji se pro efekt hubnutí doporučuje 10 denní kúra, efektivní jsou však všechny délky kúry.

To, kolik zhubnete je samozřejmě zcela individuální. Běžné je však 0,5 až 1 kg denně.

Mohu držet Neera detox, jestliže mám cukrovku?

Absolvování Neera detoxu je v tomto případě velice vhodný a může přinést jen samá pozitiva. V každé sleničce Neera nápoje obsahuje malé množství stromového sirupu (který se skládá ze složitých cukrů). Je tedy dobré si dávky Neera nápoje (tedy zhruba 2 litry) rozdělit do menších dávek v průběhu celého dne.

Jelikož je více tipů cukrovky, určitě doporučujeme se v každém případě poradit s ještě s lékařem.

Mám nízký krevní tlak, je pro mě kúra vhodná?

Jestliže užíváte léky či jste jinak lékařsky ošetřováni na nízký tlak, nedoporučujeme tuto kúru absolvovat. V případě, že máte pouze mírně snížený tlak, v tomto případě můžeme vyjmečně doporučit 1 - 2 šálky mírné neslazené kávy denně. Samozřejmě za případu, že pijete dostatek nápoje Neera a čisté vody.

Co mám dělat když beru nějaké léky?

Nikdy nepřestávejte brát léky předepsané od lékaře! I přes to bude kúra stále účinná, i když o něco méně.

Mám podváhu, velice špatně přibírám na váze. Pomůže mi kúra?

Ano, detoxikační kúra pro vás bude jedině přínosem. Podváha a neshopnost přibrat tělesnou hmotnost často souvisí se špatným vstřebáváním živin z trávícího traktu. Díky detoxikační kúře dojde k jeho pročištění a tím pádem lepší vstřebávání živin z potravy a možný zdravý nárust tělěsné hmonosti.

Pokud však máte Anorexii či Bulimií, určitě detoxikační kúru nedoporučujeme (i v případě, že jste touto nemocí trpěl/a v minulosti a nemoc se opakuje)

Mám některé z onemocnění trávícího traktu, Crohnovu chorobu či žaludeční vředy.

Ve všech těchto případech by vám kúra měla také přinést především pozitiva. Po pročištění trávícího traktu od všech škodlivin a usazenin může dojít k významnému zlepší. Jelikož je ale každá nemoc a její průběh individuální, rozhodně doporučujeme nejdříve konzultaci s lékařem.

Kdo by určitě kúru neměl držet?

V případě chronických onemocnění kardiovasulárního systému, jater, ledvin, velice nízkého či vysokého tlaku, tuberkulóza, štítné žlázy, při rakovině a dalších závažných onemocněních.

Detoxikační kúra také není vhodná pro těhotné a kojící ženy. V každém případě, pokud si nejste jisti, konzultujte vhodnost kúry a váš zdravotní stav s lékařem.

Mám chřipku/virózu. Kdy mohu začít s kúrou?

V tomto případě doporučujeme začít až po vyléčení, nejlépe ještě s několika denním odstupem, tak aby tělo načerpalo sílu na poměrně náročný detoxikační proces.

Jsem zvyklá/ý cvičit a trénovat. Co mohu dělat během detoxikační kúry?

Jakékoliv lehké cvičení, procházky či jóga jsou velice vhodné. Pokud jste však zvyklí např. na posilování, atletiku či jiné náročnější sporty, záleží na vašem uvážení. Většinou však doporučujeme minimálně o 50% snížit svůj tréninkový režim. Vše ale samozřejmě záleží na tom, jak se budete během kúry fyzicky cítit.

Kolik nápoje Neera mám za den vypít?

Během celého dne pijte po malých dávkách 2l nápoje Neera. Napijte se vždy, když pocítíte hlad a nebo slabost a nebo si dávku rozdělte na 3 - 4 porce. K tomu vypijte alespoň 2l čisté pramenité vody (neperlivé).

Mohu změnit poměr ingrediencí při míchání Neera nápoje?

Pokud se cítíte extrémné hladoví, jste velmi fyzicky vyčerpaní a nebo máte rychlý metabolismus, přidejte více Neera sirupu do nápoje. Přidejte je v poměru 3:2 nebo 4:2 k citrónové šťávě. Nebo můžete vypít o 2 - 3 sklenice nápoje navíc.

Někomu chutná více či méně sirupu v nápoji, proto je dobré si vyzkoušet takový poměr, jaký vám bude vyhovovat k bezproblémovému absolvování detoxikační kúry. Pokud je však vaším hlavním cílem zhubnout, doporučujeme se držet původního receptu a poměru ingrediencí.

Zároveň je možné dle chuti upravit množství kayenského pepře. Doporučujeme ho však zcela nevynechávat, jelikož je důležitou součástí pro úspěšný očistný a hubnoucí proces.

Jaký je návod a recept pro přípravu Neera nápoje?

Neera nápoj nahrazuje pevnou stravu a tedy hlavní jídla. O tom, jak si pití rozvrhnete je na vás, ale předpokládejme že nahradí 4 jídla denně. Zde je tedy recept na 1 jídlo, nebo-li 0,5 l nápoje:

  • 48ml Neera sirupu

  • špetka kayenského pepře

  • 48ml citronové šťávy

  • dolít vodou tak, aby vzniklo 0,5l nápoje

neera detox

Je lepší zvolit projímavý čaj nebo psyllium k vyloučení pevných usazenin?

Používá se obojí, z naší zkušenosti však preferujeme kvalitní čisté psyllium- jemně namletá semena indického jitrocele. Projímavé čaje, jako např. senna, často způsobují nesnesitelné a bolestivé křeče a účinek může být poměrně nevyzpytatelný.

Již první den je potřeba začít s vylučováním pevných usazenin v trávícím traktu. Znamená to tedy, že zhruba první dva dny se bude jednat o průjmovité vylučování, poté to však bude již pořádku - tělo už nebude mít co vylučovat (pouze neera nápoj). Psyllium si míchejte dle návodu s vodou a popíjejte nejlépe ráno a večer (kdy víte, že bude v dosahu toaleta).

 

Stejně tak můžeme doporučit mírně sladnou vlažnou vodu, která má také výborný projímavý a čistící efekt.

Bílý povlak na jazyku - co to znamená?

Již v prvních dnech detoxikační kúry se zcela určitě projeví jeden z důležitých detoxikačních příznaků - povlak na jazyku. Nejdříve může být bílé, později žluté až hnědé barvy. Je to vlastně povlak z toxického odpadu, které tělo vylučuje. Snadno se jej zbavíte například kartáčkem na zuby nebo lžičkou.

Po dokončení detoxikační kúry by se měla barva jazyku opět změnit na růžovou. V případě, že by povlak přetrvával, znamená to, že vaše tělo je velice zanesené škodlivinami a detox pravěpodobně nestačil. V tomto případě doporučujeme kúru po 3 - 5 týdnech zoopakovat, nebo zvolit program jednodenního půstu každý týden.

Jak dlouhou kúru bych měl/a držet?

Čím delší kúra, tím očekávejte větší a intenzivnější účinek. Vše se ale odvíjí od toho, co od kúry očekáváte a jaké jsou vaše dosavadní zkušenosti. Jednoznačně nejoblíbenější jsou 7 denní kúry a 10 denní kúry.

Pokud se obáváte, že je pro vás tato délka kúry příliš náročná, začněte tzv. víkendovým detoxem - 3 denní detoxikační kúrou a opakujte ji po 2 - 3 měsících.

Pro udržení doporučujeme také dodržovat jeden očistý den v týdnu, kdy budete držet půst a konzumovat Neera nápoj tak, jak jste zvyklí.

Jak probíhá detoxikace?

Po dvou až třech dnech detoxikace s Madal bal sirupem se může objevit bílý povlak na jazyku, silná únava, zimnice, kašel, bolest hlavy. Jedná se o příznaky probíhající detoxikace a vylučovaní ložisek toxinů, bakterií a virů z vašeho těla. V této fázi je lepší spíše odpočívat, dostatečně spát a hodně pít. Až ji překonáte, čeká vás nebývalý nával energiepříjemného pocitu.

Co jsou to symptomy minulých onemocnění?

Jsou to příznaky onemocnění, které jsme utrpěli v minulosti. To se projevuje symptomy minulých onemocnění: horečkou, bolesti hlavy, extrémní únavou, kašlem, vyrážkou, nespavostí. Toto všechno jsou příznaky ukazující, že detoxikace funguje a vaše tělo prochází procesem intenzivní očisty a zbavování nahromaděných toxinů. Je důležité pít dostatek vody a odpočívat. Rozhodně to v této fázy nevzdávejte! Vaše tělo se regeneruje a několik dní, kdy se budete cítit húře a odpočívat za to jistě stojí.


Časté dotazy k e-shopu Prirodnidetox.cz


Musím se při nákupu registrovat?

Nikoliv, můžete objednávat bez registrace. Nicméně registraci můžeme doporučit. Získáte díky ní trvalou slevu 2% na všechny nákupy, přehled o objednávkách a budete pravidelně informováni o novinkách či tipech o detoxikaci.

Proč v objednávce uvádím své telefonní číslo?

Není to proto, abychom vás zahlcovali nějakými nabídkami a už vůbec ne proto, abychom vaše číslo předávali pro obchodní účely třetím stranám. Díky vašemu telefonnímu číslu vás můžeme pomocí sms informovat o stavu objednávky či o doručení faktury do vaší emailové schránky. Velice důležité je však pro přepravce - dostanete avízo o doručení a kurýr se s vámi může blíže domluvit o místě a času doručení.

Kolik stojí doprava?

Kurýr IN TIME doručení na jakékoliv místo v rámci ČR a Slovenska nebo Poštomaty je zcela zdarma. Česká pošta je za 49 Kč (Balík do ruky a Balík na poštu).

Jak dlouho trvá doručení balíčku?

V případě, že je zboží skladem, je doručovací lhůta obvykle do 2 pracovních dnů. Pokud je to technicky možné, snažíme se objednávky expedovat tak, aby jste jej měli do konce pracovního týdne. Mnoho z Vás totiž obvykle začíná detoxikační kúru o víkendu.

Jsou nějaké vyjímky?

Ano, v případě, že se jedná o běžný bankovní převod, se balíček expeduje až po připsání částky na náš účet. To lze ale po individuální domluvě urychlit a zaslat potvrzení o převodu. K prodloužení také může dojít v případě, že některé z vámi objednaného zboží není momentálně skladem. O tom vás však budeme neprodleně informovat a domluvíme se s vámi tak, aby jste byli maximálně spokojeni.

Jaké platební metody nabízíte?

U nás je možné platit běžným bankovním převodem, platební kartou, GoPay peněženkou či okamžitými online bankovními převody. Všechny uvedené platební metody jsou bez jakéhokoliv příplatku. Příplatek účtujeme pouze k platbě dobírkou a to 40 Kč.

Po provedení objednávky ihned nepřišla faktura s platebními údaji.

V případě, že jste si vybrali platbu běžným bankovním převodem, fakturu vám samozřejme co nejdříve zašleme. Jelikož je ale odesíláme ručně, prosím vyčkejte. Pokud by nedorazila do 12 hodin od provedení objednávky, kontaktujte nás.

Mám problém s plabou kartou.

Kontaktujte nás prosím na info@prirodnidetox.cz nebo volejte 735 538 918. Zkontrolujte si však nejdříve nastavení vaší platební karty (limity) a zda se na ní nalézají dostatečné finanční prostředky.

Chci ke své objednávce dostat doklad - fakturu.

Na vyžádání vám samozřejmě velice rádi pošleme vystavenou fakturu v elektronické podobě. Napište na info@prirodnidetox.cz

Přivezli balíček a je na první pohled poškozený.

V tomto případě, pokud není ještě pozdě, viditelně poškozený balíček vůbec nepřebírejte a neprodleně nás informujte.

Balík jsem převzal, ale při rozbalení mě čekalo rozbité či poškozené zboží.

I v tomto případě nás prosím neprodleně kontaktujte. Pokud máte možnost, pořiďte co nejdříve jako důkaz fotografii, např. na mobil. Reklamace s dopravcem a náklady s posíláním zpět spadají na naší stranu. S vámi vyřešíme kompezaci, tj. nový balíček či vrácení peněz.

Mám během detoxikační kúry dotaz, problém. Kam se mohu obrátit a kde dostanu nejrychlejší odpověď?

Pokud se jedná o urgentní dotaz či problém, volejte prosím 735 538 918. V případě, že se nedovoláte, můžete napsat i sms. Na běžnou komunikaci se jinak snažíme co nejrychleji odpovídat na emailu na info@prirodnidetox.cz a nebo můžete použít chat přímo na našem webu.

Proč u nás nakupovat ?
  • Široký sortiment pro detoxikaci
  • Jsme rodinný obchod
  • Doprava nad 1900 Kč zdarma
  • Expedujeme do 24 hod
© Copyright Prirodnidetox.cz TOPlist
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz